GENEL BİLGİLER

KONGRE TARİHLERİ: 11 – 14 Ekim 2018

Bilimsel Program: Her zaman olduğu gibi katılımcılarımız için doyurucu bir bilimsel program hazırlanacaktır. Bilimsel program güncel konularla düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler yer alacaktır. Firmaların uydu sempozyumları ile programda yer almaları mümkündür.

Toplantının Dili: Toplantının resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.

İnternet Sitemiz: www.mokad2018.org Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgileri sitemizden bulabilirsiniz. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Sertifikası: Toplantı katılım sertifikası 13 – 14 Ekim 2018 tarihinde Toplantı Kayıt masasından dağıtılacaktır.

Kayıt ve Danışma: Kayıt masası toplantı süresince Euphoria Aegean Resort’te saat 08.00- 22:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar toplantı merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için MOKAD ve ConPlus ile görüşülmesi gerekmektedir.

Yaka Kartı: Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Toplantı Çantası: Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir.

Davet Mektubu: Toplantı katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek toplantı davet yazısı isteyen katılımcılara gönderilecektir.

İptaller: Kayıt ve Konaklama iptalleri en geç 17 Ağustos 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde sadece isim değişikliği yapılabilir.

Düzenleme: Toplantı Düzenleme Kurulu; ConPlus Kongre Organizasyon ve Danışmanlık Hizmetleri toplantı resmi organizasyon firması olarak belirlemiştir. Toplantı dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus başvurmanızı rica ederiz.

Kongre Kitabı